צור קשר

חייגו עכשיו או שלחו פרטים ונחזור אליכם

  שם מלא


  טלפון


  בית בלוג הפלגה כשרה – כל מה שאתם צריכים לדעת על שיט כשר למהדרין

  הפלגה כשרה – כל מה שאתם צריכים לדעת על שיט כשר למהדרין

  הפלגה כשרה
  5/5 - (1 vote)

  הפלגה ביאכטה היא חוויה מרגשת ומהנה. אם זאת, למי שעושים צעדים ראשונים בשיט, ייתכן והחוויה תכלול גם כמה אלמנטים של חשש או פחד. אמנם, אין באמת ממה לחשוש, אך קשה לבטל תחושות כאלו רק באמירה של "אין מה לפחד" ולרוב התחושות הללו נעלמות אחרי שהפלגה מתחילה.
  מכיוון שמדובר בחוויה מרגשת ומהנה, מן הראוי שכולם יוכלו לחוות אותה ולכן ניתן למצוא שייט יאכטה מותאם לכל סוג אוכלוסיה, בכלל זה אוכלוסייה שומרת כשרות.

  הפלגה כשרה למהדרין

  אמנם לא מדובר ביאכטה המפליגה עם רב על הסיפון, אך מדובר בהפלגה ביאכטה שעברה התאמות כדי לעמוד בסטנדרטים של לקוחות שומרי כשרות. החל ממטבח ואוכל כשר המוגש ביאכטה כחלק מחווית השייט, דרך שמירה על קהל הומוגני (למי שמבקש) ועד השייט עצמו ביאכטה שאינה פעילה בשבת כחלק מהיותה בעסק שומר שבת.

  לאן אפשר להפליג הפלגה כשרה מישראל?

  ובכן זה תלוי בלקוחות. יש אפשרות לשייט הפלגה קצר של כמה שעות לרגל אירוע כלשהו ויש הפלגה הנמשכת לכל היום ואפילו אפשרות הפלגה בת יומיים, הכוללת לינה על היאכטה.
  הפלגה למדינה אחרת, היא לא אפשרות זמינה כרגע ובכל מקרה מדובר בשיט ארוך ומורכב מאד המתאים למי שכבר "שוחים" בתחום.

  אירועים המתקיימים על יאכטה כשרה

  למעשה אין כל הבדל או השפעה מבחינת סוגי האירועים האפשריים בין יאכטה כשרה, ליאכטה שאינה כשרה, מכיוון שההבדל הוא בעיקר סביב סוגיית כשרות המזון ופעילות בשבת ולא סביב היכולת הטכנית של היאכטה מבחינת יכולות שיט.

  5 חוויות השיט המבוקשות ביותר

  שייט לזוגות

  מה לעשות, כולנו רוצים רומנטיקה, כולנו מחפשים זמן איכות עם בן או בת הזוג שלנו ורוצים ליצור חוויות ייחודיות למזכרת לתקופה ארוכה.
  שייט בו הזוג הרומנטי נמצא על היאכטה המושטת על ידי הקברניט וצוות מצומצם שאינם מורגשים ומאפשרים מרחב אישי ופרטיות לזוג, ברקע מוזיקה מתאימה היוצרת אווירה רומנטית מהסרטים.
  במסגרת השיט המתואם מראש, מתאמים גם את הכיבוד המתאים, יין, פירות, שוקולדים או אפילו ארוחה רומנטית על הסיפון.

  הצעת נישואין ביאכטה

  מה לעשות, יש כאלו שעדיין רוצים להתחתן ואנחנו כמובן כאן לעזור. שייט בהפתעה שבמהלכו נערכת הצעת נישואין באווירה רומנטית, אינטימית ופרטית. הצעת נישואין ביאכטה יכולה להיות רעיון מקורי, חדשני ומשהו שבת הזוג שלכם לא תשכח לעולם!

  יאכטה ליום הולדת

  אם עד כה היינו רומנטיים וזוגיים, שייט יום הולדת לרוב כולל כמה משתתפים, לפעמים כמה זוגות, לפעמים קבוצת חברים או חברות, לעיתים בני משפחה ולעיתים גם חגיגת יום הולדת מצומצמת על ידי בני זוג. מדובר באירוע שמח, המשלב מוזיקה מרקידה, מרחב קטן לריקודים, קישוט של היאכטה, לעיתים ירידה למים לשחייה, אוכל ושתייה ועוד אפשרויות.

  מסיבת רווקים/רווקות

  מסיבה לציון כניסה לחיי נישואים היא תמיד מסיבה מעניינת, הגבולות בה יותר משוחררים, משלבים בה הרבה יותר אלכוהול ובהתאם ללקוח גם יותר פעילות ימית.

  פעילות גיבוש לחברות

  חווית שיט זו מאפשרת לחברות להוציא עובדים או צוות הנהלה לשיט המשלב גם פעילות משותפת לגיבוש. פעילות הכוללת התנסות של ממש בהפעלת היאכטה לצד משימות מאתגרות על היאכטה ובים שמסביב. מדובר על יום גיבוש מיוחד שמשאיר את המשתתפים מרוגשים במשך כמה ימים לאחר החוויה.

  היכן משכירים יאכטה בישראל?

  ישראל שוכנת לאורכו של הים התיכון ולאורכה יש לא מעט נמלים ומעגנות לאוניות, יאכטות וסירות. השכרת יאכטה בהרצליה נחשבת למקום הנוח ביותר, מאחר והמרינה בהרצליה נמצאת במרכז המרחב הימי של ישראל וככזה יש בה יותר גמישות של אפשרויות שייט. מהרצליה ניתן לצאת להפלגה לכל כיוון (צפון/דרום) בהתאם לתנאי הים והרוח.

  סיכום

  שייט ביאכטה היא חוויה המעוררת את סף ההתרגשות של כל אחד. גם יורד ים מנוסה מתרגש ביציאה מ"החנייה" במרינה לים הפתוח. החוויה של היציאה והמפגש עם עוצמת הים היא מהפנטת.

  אם אתם שומרי כשרות ושבת, תוכלו למצוא יאכטה מתאימה בדיוק לכם. יאכטה המאפשרת לכם חווית שייט למגוון מטרות, אם צוות רגיש ומתאים, תוך כיבוד מלא של הגישה האמונית שלכם.

  חייגו
  אלינו
  הזמנת יאכטה
  הזמן יאכטה

  מעניינים להזמין יאכטה?

  שלחו פרטים ונחזור אליכם

   שם מלא


   טלפון